†Anime_Fans†
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексГалерияВходПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте се

 

 Тери Гудкайнд - Мечът на истината

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Admiral_AnimE

Admiral_AnimE


Male
Брой мнения : 40
Age : 33
Местожителство : The Future
Job/hobbies : Anime+
Humor : ?
Registration date : 21.06.2009

Тери Гудкайнд - Мечът на истината Empty
ПисанеЗаглавие: Тери Гудкайнд - Мечът на истината   Тери Гудкайнд - Мечът на истината Icon_minitimeПон Юни 22, 2009 7:13 pm

Някой чел ли е книгите? Какво ви е мнението за поредицата?

За тези, които не са запознати: Това е фентъзи поредица от 11 дебели книжки. Има и една тънка, в която е описан момент от живота на Зед в миналото. Аз все още съм на половината, защото не чета много напоследък.

Сериалът Legend of the Seeker уж е правен по първата книга, но няма почти нищо общо с нея, Не че е лош, но книгите са невероятни.

Моето мнение - Тери успява да съчетае романтика с магия, битки, драма, както и доста грозни сцени. Всичко е описано много подробно и мен лично ме грабна веднага. Историята е доста сложна и дълга. Дано да свършва добре.

Главните герои са могъщ магьосник (Зедикус Зул Зурандер или просто Зед), Търсачът (Ричард Сайфър или Ричард Рал) и Майката изповедник (Калан Амнел).

Това е официалния сайт на автора (беше по-различен доколкото си спомням): ТУК
Това е сайта на автора в MySpace: ТУК
Това е сайта на серията в MySpace: ТУК
Върнете се в началото Go down
http://myanimelist.net/profile/Admiral_AnimE
Rajume

Rajume


Male
Брой мнения : 46
Age : 28
Местожителство : Sliven
Job/hobbies : ANIMEEEE
Humor : somerhin'
Registration date : 21.06.2009

Тери Гудкайнд - Мечът на истината Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тери Гудкайнд - Мечът на истината   Тери Гудкайнд - Мечът на истината Icon_minitimeПет Апр 02, 2010 2:55 pm

Ми сори 4е не съм чел книгите, гледал съм поне сериала и поне мога да споделия малко мисли :
Признавам мн добро фентъзи, историята е завлаяващо и никога не ми е ставало скучно като го гледам.
Върнете се в началото Go down
http://sugar.snafu-comics.com/
 
Тери Гудкайнд - Мечът на истината
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
†Anime_Fans† :: Интереси :: Литература-
Идете на: