†Anime_Fans†
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексГалерияВходПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте се

 

 Какъв беше последният ви сън?

Go down 
+17
Shamato2
cool_jrock
PosSpalanka
xXx.Wolverine.xXx
Malice
MyStErIoUs
Dark.Soul
Sonic The Hedgehog
_vampire_
G_NaStY^^
YummyUnique
..NoT`aN`anGeL..
~Animal i have become~
xX_SaKuRa_Xx
.:. Wolf .:.
† PoisonBlack †
PsYcHo QuEeN
21 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4
АвторСъобщение
PsYcHo QuEeN
Администратор
Администратор
PsYcHo QuEeN


Female
Брой мнения : 20209
Age : 30
Местожителство : In Your F*ckin mother's closet
Job/hobbies : Vampire Hunter
Humor : ...
Registration date : 13.09.2008

Какъв беше последният ви сън? - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какъв беше последният ви сън?   Какъв беше последният ви сън? - Page 4 Icon_minitimeСря Май 22, 2013 4:58 pm

Тъй като съм голяма фенка на ужасите,последния ми сън беше нещо такова.Та ето го и него.

Аз и приятеля ми бягахме от някакъв психопат,който незнайно защо ни гонеше с брадва.След като по някакъв начин успяхме да го убием и се измъкнахме,побягнахме към гората и влязохме в някаква стара дървена къща.Сигурно оня тип живееше вътре,защото имаше кръв по стените,брадви,ножове и какво ли още не на масата..и някакви стари снимки на един шкаф,целите покрити в прах.Загледах се в снимките и изведнъж вратата се прасна.Обърнах се,но нямаше никой освен приятеля ми,който също като мен се беше изплашил.Отдъхнах си и отново погледнах снимките,след което забелязах как онзи страшен,окървавен,откачен човек се издигаше бавно изпод прозореца и се засмя зловещо чупейки го. Извиках на приятеля ми да бяга и отворих вратата,но крака му някак беше хванат в верига,незнайно как. Паникьосах се и започнах да се оглеждам и да мисля как да го измъкна по-бързо,за да избягаме,докато откачалката бавно се придвижваше към вратата и ми се смееше.Видях някакъв трион на масата и го взех.Погледнах приятеля ми,който се беше ужасил.Казах му,че ще опитам да прережа веригата,но колкото и тънка да беше не успях,а този който ни гонеше вече беше съвсем близо.Разплаках се и казах,че съжалявам,след което го погледнах и видях ужаса в очите му.Беше разбрал какво съм намислила и тежко затвори очи.Започнах да режа крака му.Крещейки! Не се получаваше...затова обърнах триона в удобна за мен позиция и започнах да режа само месото отсрани.След като крака му остана само по кокал,а аз замалко да повърна,колкото и да го е боляло той го измъкна от веригата.Изправих го бързо и избягахме,следователно се сабудих.

Общо взето беше нещо брутално,което досега не бях сънувала.
Върнете се в началото Go down
https://animefans.1talk.net
 
Какъв беше последният ви сън?
Върнете се в началото 
Страница 4 от 4Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
†Anime_Fans† :: Развлечения :: Stuff-
Идете на: