†Anime_Fans†
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексГалерияВходПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте се

 

 .::YummyUnique::.

Go down 
АвторСъобщение
YummyUnique
Напреднал
Напреднал
YummyUnique


Female
Брой мнения : 2315
Age : 30
Местожителство : Japan (~_~)
Job/hobbies : rock
Humor : nz
Registration date : 09.02.2009

.::YummyUnique::. Empty
ПисанеЗаглавие: .::YummyUnique::.   .::YummyUnique::. Icon_minitimeВто Авг 10, 2010 10:49 pm

1.Как се казваш и как обичаш да те наричат? Божидара,но ми викат Боби или Бо (в най-лошите случаи Боб или Бобец...)
2.На колко години си? Шутирнайси (16)
3.Коя зодия си? Овня(Овен)
4.Мъжа/Жената мечта за теб е..? Японец,ама от хубавите и така и така цял живот мога да ви говоря за мъжа ми мечта,тъй че ако искате по-специална информация-питайте
5.Коя е любимата ти игра? Devil May Cry и още много много,напоследък особено любима ми е Talisman
6.Какво е хобито ти? Рисуване,анимета,манги,комп,готвене,мързелуване,спане,с френдове навън,чупене на стъкла,но не със зелски, а с глас,ако искате да ви попея направете си кучешка дограма.Гаранция за качество 100%-блока ще падне,дограмата-не!
7.Какво би искал да работиш? Нещо с музика...или кат на 1 фр родителите,да седя по цял ден на стол и да ми плащат много хД
8.
Имаш ли си гадже? Моето друго Аз
9.Имаш ли домашен любимец?Какъв? Риби...
10.Пушиш ли? (Защо?) Не,щот съм скръндза и не обичам да гълтам хД
11.Пиеш ли? (Защо?) Да,щот Каменица рулз!(много реклами правя..страшна съм хД)
12.Какво правиш когато си сам/а в къщи? Спа,седя на компа,гледам анимета,чета манги,пак спа,ям,тъпея,дишам и още мн неща хД
13.Можеш ли да готвиш? (Какво?) Дааа,много неща ^W^(това,че не се получава така,както съм искала е друг въпрос,но има определени неща,които правя много добре)
14.Нещо интересно за теб... Голямо съм лайно,не спирам да мечтая и да дразня хората,лесно се депресирам,рева често,но се опитвам да превъзмогна всички тея мизерии и да стана човек.Ако ви интересува нещо питайте...
15.Твоя снимка (постави линк) http://www.impulse.bg/YummyUnique

16.Нещо което искаш да кажеш, но е нямало такива въпроси. Обожавам рок,метъл,пост хардкор,индусриъл и подобните музики,обичам също аниметата и мангите,мразя чалгата и циганите,дет си мислят,че са велики и не миришат ....
Върнете се в началото Go down
http://www.vbox7.com/user:sakura_haruno_buffy
 
.::YummyUnique::.
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
†Anime_Fans† :: Развлечения :: Да се опознаем...-
Идете на: